Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Pre nájomcov a korporátnych klientov

Využite naše služby a zlepšite produktivitu, efektívnosť a výkonnosť svojho firemného portfólia

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Nehnuteľnosti pravdepodobne patria medzi tri najväčšie nákladové položky na súvahe Vašej firmy. Pokiaľ je však portfólio riadené strategicky a s maximálnou efektivitou, môže sa stať účinným nástrojom Vášho podnikania. Pomáhame firmám všetkých veľkostí a zo všetkých kútov sveta uvoľniť kapitál viazaný v ich vlastných a prenajímaných budovách, zvyšovať produktivitu ich pracovísk a pripraviť ich realitné portfólio pre budúcnosť.

Pomôžeme Vám nájsť a využiť príležitosti, ktoré môžu byť zatiaľ skryté a umožníme čerpať z nespočetného množstva skúseností, aby ste mohli kľudne plánovať a rást v ktorejkoľvek časti sveta.​

 • Sprostredkovanie prenájmu

  Prenájom komerčných a rezidenčných nehnuteľností zameraný na nadviazanie pevných a dlhodobých vzťahov s nájomcami.

 • Poradenstvo

  Strategické poradenstvo v realitách.

 • Zastupovanie nájomcov

  Efektívne a cenovo výhodné služby zastupovania nájomcov v Prahe, Varšave, Bratislave, Budapešti, Bukurešti či kdekoľvek inde

 • Projektový manažment

  Vlastník alebo nájomca. Relokácia alebo expanzia. Jedna alebo viac lokalít. Verejný alebo súkromný sektor. Váš partner pre projektový manažment, kdekoľvek na svete.

 • Korporátne riešenia

  Kupovať, predávať alebo ponechať? V realitách neide iba o to, aké rozhodnutia uskutočníte, ale aj o to, ako ich dokážete využiť.

 • Prieskum trhu

  Znalosť, výklad i analýza prispôsobené Vašim potrebám–naše služby prieskumu realitného trhu.