Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Investičné poradenstvo

Kupovať, predávať alebo ponechať? V realitách neide iba o to, aké rozhodnutia uskutočníte, ale aj o to, ako ich dokážete využiť.

​​​​​​Či už zvažujete predaj alebo akvizíciu jedného aktíva alebo veľkého portfólia investičných realít, naši profesionáli Vám pomôžu dosiahnuť optimálnu cenu.​​

Naši špecialisti v oblasti investičného predaja realít dobre poznajú kapitálové trhy a komerčné nehnuteľnosti - a taktiež kupujúcich a predávajúcich zapojených do transakcií. Rýchlo určia hodnotu aktíva, efektívne ho uvedú na trh a poskytnú optimálne výsledky. Získate bezkonkurenčný prístup k medzinárodným zdrojom kapitálu, pretože v spolupráci s našimi globálnymi kolegami Vaše aktívum alebo portfólio predstavíme zahraničným investorom.

Pokiaľ ide o akvizíciu realít, zastupujeme kupujúcich vo všetkých fázach procesu, od poradenstva pri výbere a selekcii miesta až po due diligence. Využite našu znalosť miestneho trhu, kontakty s trhmi realitného kapitálu po celom svete a rovnako naše dlhodobé skúsenosti so stratégiou, prenájmom a správou komerčných nehnuteľností.