Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

V Nových Zámkoch vzniká nové nákupné centrum.

Okresné mestá na vzostupe - developeri pokračujú vo výstavbe nových regionálnych nákupných centier aj v roku 2017.


​​Developer a vlastník pozemkov - spoločnosť PRIMUM s.r.o. so sídlom v Bratislave, pripravuje výstavbu nového nákupného centra, ktoré v horizonte dvoch rokov pribudne v okresnom meste Nové Zámky pod názvom OC Piritov.

Plánovaná obchodná galéria vyrastie na pozemku o výmere 27 000 m2 a bude predstavovať jednopodlažný objekt s celkovou prenajímateľnou plochou prevyšujúcou 9 000 m2 a s kapacitou parkovania 230 miest. 

Objekt je situovaný do komerčnej zóny okresného mesta v blízkosti existujúceho Supermarketu Tesco, OC Aquario a STOP SHOP a cieľom developera je doplniť obchodnú zónu o ďalšie značky ako pre obyvateľov mesta tak aj pre obyvateľov danej spádovej oblasti. 

Lukáš Jagelský, zástupca spoločnosti PRIMUM, hovorí: „Územné rozhodnutie na tento projekt predpokladáme získať v treťom kvartáli 2017. Náš projekt dokáže ako svojím rozsahom tak aj mixom nájomcov vytvoriť práve taký typ projektu, ktorý zatiaľ v Nových Zámkoch a spádovej oblasti chýba.“

Kúpu pozemku v Nových Zámkoch pre spoločnosť PRIMUM sprostredkovala realitno-poradenská spoločnosť JLL.

Daniel Kúth, Senior Kozultant z oddelenia maloobchodných nehnuteľností JLL dodáva: „V posledných dvoch rokoch pozorujeme čoraz väčší záujem developerov o výstavbu nákupných centier v okresných mestách, kde pri vhodne zvolenej stratégii a správnej lokalite dôkážu vzniknúť zaujímavé príležitosti, ktoré boli doteraz investormi prehliadané. Identická situácia bola aj pri projekte v Nových Zámkoch.“