Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Reštauračná sieť KOBE RESTAURANTS otvorila v Bratislave svoj prvý FUSION RESTAURANT.


​​Začiatkom roka JLL Retail Agency sprostredkovala otvorenie jednej z najmodernejších fusion reštaurácií v Bratislave. Na výmere viac než 500 m2, v budove na bratislavskom Hviezdoslavovom námestí 13, otvorila reštauračná sieť KOBE RESTAURANTS svoju prvú reštauráciu na Slovensku.

„Bratislavská reštaurácia Kobe nasleduje úspech našich existujúcich reštaurácií v Prahe a v Brne, a práve lokalita Hviezdoslavovho námestia perfektne zapadá do náško unikátneho konceptu. Prichádzame s ponukou výnimočných mäs Kobe, ktoré odborníci považujú za najkvalitnejšie hovädzie mäso na svete. Ponúkame aj sushi v tradičnej aj modernej podobe, ryby a ďalšie špeciality,“ hovorí Radek Dopita, zástupca sieti Kobe Restaurants.

Daniel Kúth, Senior Konzultant oddelenia maloobchodných nehnuteľností JLL Slovensko: „Som rád, že sme pomohli sieti KOBE Restaurants po dlhom čase nájsť vhodnú lokalitu a zároveň tiež pre vlastníka nájsť adekvátnu náhradu a okamžité obsadenie priestoru. Tento vstup na trh len potvrdzuje záujem medzinárodných gastro konceptov o lokality v centre Bratislavy narozdiel od iných segmentov, ktoré skôr uprednostňujú priestory v nákupných centrách.“

KOBE_Bratislava.jpg