Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Jarmila Hulíková, nový Senior Property Manager v tíme JLL Slovensko.


​Bratislavská pobočka JLL s radosťou oznamuje rast tímu Správy nehnuteľností, ktorý na slovenskom trhu pôsobí desiatym rokom a v súčasnosti má pod svojou správou vyše 250 000 m2 prenajímateľnej plochy pri celkovej hodnote majetku prevyšujúcej 375 mil. Eur.

Jarmila Hulíková má viac než 20 rokov skúseností v oblasti Správy nehnuteľností (Property Management), Technickej správy (Facility Management) a realitného poradenstva. Počas svojej kariéry pracovala s poprednými medzinárodnými spoločnosťami, ktorým poskytovala kompletné služby správy nehnuteľností ako aj služby súvisiace s prenájmom budov, projektovým manažmentom spoločne s finančným a účtovným nastavením projektov. Pred nástupom do JLL, Jarmila pracovala ako Manažér správy objektov v spoločnosti J&T Real Estate kde zodpovedala za správu komerčných nehnuteľností Westend Park portfólia vlastneného týmto slovenským developerom. Počas svojej kariéry Jarmila spravovala vyše 100 000 m2 komerčných priestorov.

Jarmila študovala na Technickej Univerzite v Bratislave. Hovorí plynule po nemecky a anglicky a medzi jej záľuby patrí cestovanie, kultúra a umenie.