Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Dalibor Surový povýšený na pozíciu Associate Director.


​Bratislavská pobočka JLL s radosťou oznamuje polročné povýšenie 2016:

Dalibor Surový (32), vedúci oddelenia Prenájmu kancelárskych nehnuteľností a Zastupovania nájomcov bol, s platnosťou od 1. júla, povýšený na úroveň Associate Director. Dalibor má viac ako štvorročné skúsenosti na slovenskom realitnom trhu. Špecializuje sa na poskytovanie profesionálnych služieb klientom (medzi ktorých patria popredné slovenské firmy i rôzne medzinárodné spoločnosti) v oblasti prenájmu, akvizície a developmentu ich nehnuteľností. Medzi jeho hlavné úlohy rovnako patrí vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, vytváranie cash-flow a scoringových modelov, kvantitatívne a kvalitatívne analýzy.

Pred nástupom do JLL v roku 2012, Dalibor pracoval ako Projektový manažér na oddelení Priamych zahraničných investícií v Slovenskej Agentúre pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Je absolventom Obchodnej fakulty Ekonomickej Univerzity v Bratislave (Ing. titul).

V roku 2013 bol povýšený na vedúceho oddelenia Prenájmu kancelárskych nehnuteľností a Zastupovania nájomcov JLL a v súčasnosti zodpovedá za smerovanie tímu zloženého zo štyroch profesionálov.