Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Moderná výrobná hala postavená pre zdravotnícku spoločnosť ICU Medical je na predaj.


Odchod spoločnosti ICU Medical* z výrobného komplexu na juhozápade Slovenska, priniesol na slovenský priemyselný trh prvotriednu výrobnú halu o rozlohe približne 7 000 m2  a 3 ha priľahlých pozemkov vhodných pre ďalšiu výstavbu.

Komplex sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Vráble, v nitrianskom regióne s dobrým napojením na rýchlostnú cestu R1. V priemyselnej zóne pôsobia spoločnosti ako Kongsberg Automotive, CESAM, Pall Slovakia, Semecs a ďalšie.

Výrobná hala bola postavená v roku 2010 pre kalifornskú spoločnosť ICU Medical, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom inovatívnych zdravotníckych technológií využívaných najmä pri liečbe vaskulárnych a onkologických ochorení**. Tým, že hala bola postavená pre špičkovú zdravotnícku spoločnosť, ponúka moderné priestory s ISO8 certifikáciou a zároveň ako jedna z mála nehnuteľností v rámci vybavenia ponúka novú zdravotnícku montážnu linku.

Realitno-poradenská spoločnosť JLL je poverená exkluzívnym zastupovaním firmy ICU Medical pri predaji výrobnej haly.

Michaela Tomková, Konzultant oddelenia priemyselných nehnuteľností JLL, hovorí: „Priemyselné nehnuteľnosti sú aktuálne najaktívnejším sektorom na slovenskom realitnom trhu. Záujem investorov nie je zameraný len na rozsiahle priemyselné parky, ale atraktívne príležitosti vidia aj v samostatne stojacich nehnuteľnostiach situovaných v regiónoch. Sme presvedčení, že táto nehnuteľnosť má vynikajúci potenciál prilákať nielen spoločnosti zo zdravotníctva, či farmácie ale taktiež firmy, ktoré hľadajú najmodernejšie priestory vhodné pre ľahkú výrobu v dobre etablovanej priemyselnej zóne."