Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Teta Drogérie otvorila svoj flagship store na Obchodnej ulici s JLL.


​Druhá najväčšia sieť maloobchodných predajní drogérie a kozmetiky na Slovensku otvorila svoju vlajkovú loď (flagship store) v Bratislave na Obchodnej ulici. Aktuálne sa jedná o najväčšiu predajňu tohto reťazca na Slovensku o  výmere necelých 400 m2.

Teta Drogérie bude mať, ku koncu roka 2015, v portfóliu 100 vlastných predajní a 120 franšízantov. V roku 2014 naštartovala výraznú zmenu imidžu a modernizáciu pobočkovej siete. Do nového vizuálu najprv prechádzajú vlastné predajne, ktorých bude do konca roka približne 20.

Transakciu na Obchodnej ulici pre spoločnosť zastrešil Daniel Kúth z realitno-poradenskej spoločnosti JLL.

Daniel Kúth, Senior Konzultant oddelenia maloobchodných nehnuteľností JLL, hovorí: „Sme veľmi radi, že sa nám pre Teta Drogérie podarilo nájsť vhodnú lokalitu pre ich skutočný „flagship". Zároveň však platí, že prvotné čísla napĺňajú očakávania klienta. Obchodná ulica koncom roka zažíva mierny nárast záujmu značiek. Len pár dni dozadu svoju predajňu otvoril náš ďalší klient - koncept úspešnej gastro siete."

„Otvorenie tejto predajne, bolo pre nás strategicky veľmi dôležité a preto sme aj pri výbere partnera pre hľadanie nových priestorov vsadili na kvalitu. JLL nám predstavila veľa vhodných možností a nová predajňa nám od prvého dňa robí radosť," hovorí Ivan Hinca, Manažér expanzia Teta Drogérie na Slovensku, „Budúci rok máme v pláne otvoriť 60 nových predajní a rovnako pokračovať v prerábke existujúcich prevádzok do nového vizuálu. Do konca roka 2020 plánujeme mať na Slovensku 300 vlastných predajní, čím sa staneme číslo jedna na slovenskom trhu," dodáva.


O sieti Teta Drogérie:  V predajniach TETA nájdete široký sortiment drogérie, kozmetiky i parfumérie. Cieľom je, aby každá rodina na Slovensku mala svoju obľúbenú TETU vo svojom meste. TETA ponúka v pohodlí a blízkosti domova také ceny, ktoré predtým boli len v hypermarketoch. Ľudia pracujúci v predajniach sú prívetiví a milí odborníci na drogistický sortiment. Viac informácii nájdete na webstránke: www.tetadrogerie.sk

Maloobchodné oddelenie JLL: Oddelenie funguje na slovenskom trhu od roku 2013 a počas tohto obdobia zabezpečilo prenájom vyše 30 000 m2 v rámci nákupných centier, ktoré spoločnosť JLL spravuje ale taktiež pre tretie strany. Medzi najvýznamnejšie  transakcie v roku 2015 patrí zabezpečenie vstupu na trh pre taliansku módnu značku Piazza Italia, flagship store pre Teta Drogériu a ďalšie.