Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Varšava, Bratislava

Oddelenie maloobchodných nehnuteľností JLL získalo ocenenie CEE Real Estate Quality Awards


Spoločnosť JLL získala ocenenie pre najlepšie oddelenie maloobchodných nehnuteľností v regióne strednej a východnej Európy (Retail & Leisure Agency of the Year) za rok 2014 v 12. ročníku prestížnych CEE Real Estate Quality Awards. Ceny každoročne organizuje CEE Insight Forum v spolupráci s Financial Times.

Skúsení profesionáli z tímu maloobchodných nehnuteľností JLL ponúkajú širokú škálu služieb v oblasti zastupovania prenajímateľov a nájomcov v celom regióne strednej a východnej Európy. Tím JLL aktuálne pracuje na 45 inštrukciách v najrôznejších maloobchodných projektoch regiónu, v objeme cca 1,9 mil. m2 hrubej prenajímateľnej plochy. Spomenuté projekty zahŕňajú napríklad nákupné centrá Galeria Wilanów, Galeria Pólnocna, Forum Radunia, IKEA Lublin, CEDET Skalka, Galerie Harfa, Palladium, Avion Shopping Park, Bory Mall, Savoya Park či Colosseum. V roku 2014 JLL sprostredkovala prenájmy maloobchodných priestorov v celkovom objeme približne 100 000 m2.

Beatrice Mouton, vedúca oddelenia maloobchodných nehnuteľností JLL pre región CEE, k oceneniu hovorí: „Z ocenenia pre najlepšie maloobchodné oddelenia v regióne máme obrovskú radosť. Je to známka toho, že si naši klienti a trh cení odbornosť a profesionalitu našich konzultantských služieb – či už ide o oddelenie prenájmu maloobchodných nehnuteľností, zastupovanie nájomcov, oceňovanie nehnuteľností, správu nehnuteľností, investičné oddelenie či oddelenie prieskumu realitného trhu. Obzvlášť by sme radi poďakovali našim klientom za ich lojalitu k JLL.“

O udeľovaní cien rozhodla nezávislá porota zložená z popredných osobností z radov developerov, prenajímateľov, investorov a poradcov pôsobiacich v regióne strednej a východnej Európy. Dvanásteho ročníka organizovaného vo Varšave sa zúčastnili stovky profesionálov z realitného odboru. Priebeh hlasovania bol monitorovaný nezávislou konzultačnou spoločnosťou Deloitte.

Udeľovanie cien CEE Real Estate Quality Awards je najprestížnejšou udalosťou v rámci realitného odboru v našom regióne. Cieľom CEEQA je oceniť výnimočné výsledky dosiahnuté v stredo a východoeurópskom realitnom sektore a propagovať ich na poli regionálnych aj medzinárodných investičných aktivít.