Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

JLL sprostredkovala prenájom nového centrálneho skladu pre MEDUSA GROUP


​​​Najväčšia slovenská gastronomická spoločnosť MEDUSA GROUP rozširuje popri portfóliu prevádzok aj svoje skladové priestory, a to prenájmom nového centrálneho skladu v bratislavskej Petržalke. Nový sklad o rozlohe 2 800 m2 sa nachádza v mestskom priemyselnom areáli Hydronika NOVA, ktorý spoločnosti umožní centralizovať viacero menších skladov v rámci Bratislavy, ktoré v súčasnosti využíva.

Transakciu vrátane prieskumu trhu sprostredkovala poradenská spoločnosť JLL.

Michal Riják, prevádzkový riaditeľ MEDUSA GROUP: "Pre chod reštaurácie je veľmi dôležité mať  "všetko poruke". Na zabezpečenie bezproblémového chodu celej siete našich reštaurácií však nájsť v Bratislave vyhovujúce priestory, nie je až tak jednoduché. Skladový areál, ktorý začneme využívať od decembra je adekvátny našim potrebám a spĺňa naše očakávania a to nie len veľkosťou, ale aj dostupnosťou."

Peter Haspra, konzultant oddelenia priemyselných nehnuteľností JLL, hovorí: "Medusa Group hľadala skladové priestory priamo v Bratislave, ktoré by uspokojili požiadavky týkajúce sa rozlohy, lokality, dostupnosti a technického štandardu. Vďaka profesionalite a flexibilite zástupcov areálu Hydronika, ktorí promptne reagovali na požiadavky klienta, bude môcť spoločnosť nové priestory naplno využívať už od 1. decembra."