Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Praha, Budapešť, Bukurešť, Varšava

Jones Lang LaSalle prichádza s prvou aplikáciou pre iPhone

Stiahnite si zdarma nejkomplexnejšiu realitnú aplikáciu


Jones Lang LaSalle predstavila prvú aplikáciu pre iPhone ®, vďaka ktorej môžu užívatelia ľahko získať prístup ku globálnym prieskumom z oblasti realitného trhu, k informáciám o trendoch udržateľnosti alebo k množstvu sociálnych médií, vďaka ktorým budú môcť ľahšie komunikovať s odborníkmi spoločnosti Jones Lang LaSalle lokálne, alebo kdekoľvek na svete. Okrem toho väčšina prieskumov spoločnosti Jones Lang LaSalle bola sprístupnená bez potreby registrácie alebo prihlásenia do systému. Aplikácia pre iPhone ® je voľne dostupná k stiahnutiu z App StoreSM.

„Naši zamestnanci, klienti a potenciálni klienti, ktorí hľadajú prvotriedne prieskumy trhu a odborné znalosti o komerčnom realitnom trhu, alebo tí, ktorí potrebujú nájsť odborníka z Jones Lang LaSalle na svojom trhu, môžu teraz získať potrebné informácie v priebehu sekundy, a to či už sú v kancelárii alebo na cestách,“povedal Kevin Turpin, vedúci oddelenia prieskumu trhu pre strednú a východnú Európu v Jones Lang LaSalle.

„Existujú aj ďalšie aplikácie venujúce sa komerčným nehnuteľnostiam, ale žiadna neposkytuje rovnaký rozsah a kvalitu informácií ako táto,“ dodáva David Johnson, Chief Information Office at Jones Lang LaSalle.

Aplikácia od Jones Lang LaSalle pre iPhone ponúka užívateľom mimo iné:
  • Možnosť prispôsobiť si aplikácie podľa zemepisnej oblasti záujmu
  • Zistiť viac o spoločnosti Jones Lang LaSalle,o zamestnancoch, službách, miestach pôsobenia
  • Prístup k úplnému prehľadu najnovších celosvetových prieskumov spoločnosti
  • Sledovať Zelený Blog, ktorý ukazuje najnovší vývoj v udržateľnosti komerčných nehnuteľností
  • Pripojiť sa priamo do sociálnej siete Jones Lang LaSalle ako je Twitter a YouTube
„Vytvorenie aplikácie pre iPhone je dôležitým krokom v našom pokračujúcom úsilí byť v čele rozhovorov o trendoch v komerčných nehnuteľnostiach,“ povedal Johnson. „V posledných rokoch sme rozšírili našu komunikáciu na sociálne siete ako  LinkedIn, Facebook, YouTube a Twitter, ktoré tak dopĺňajú informácie z našej domovskej stránky a tlačového centra.“

Aplikácia bude čoskoro k dispozícii vo všetkých krajinách, kde má spoločnosť Jones Lang LaSalle svoje zastúpenie. Ďalšie informácie o aplikácii nájdete na App Store, hľadajte „Jones Lang LaSalle“. Ako aplikácia vyzerá, môžete zistiť na adrese: http://www.joneslanglasalle.com/pages/iphone-application.aspx.