Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Povýšenie v slovenskej pobočke JLL

Miroslav Barnáš bol povýšený na pozíciu regionálneho riaditeľa (Regional Director).


​​​​Miroslav Barnáš (37), konateľ a vedúci investičného oddelenia slovenskej pobočky JLL,  poprednej medzinárodnej poradenskej spoločnosti v oblasti nehnuteľností, bol povýšený na pozíciu regionálneho riaditeľa EMEA (Európa -Stredný východ-Afrika). Dosiahnutie úrovne Regional Director je vizitkou výborného fungovania a výsledkov slovenskej pobočky, ktorú Miroslav Barnáš vedie od jej založenia.

Miroslav pôsobí na slovenskom a stredoeurópskom realitnom trhu desiatym rokom. Špecializuje sa na realitné a investičné poradenstvo, oceňovanie nehnuteľností a zastupovanie lokálnych a medzinárodných klientov. Je zodpovedný za rast a rozvoj aktivít spoločnosti na slovenskom trhu. V súčasnosti riadi tím zložený z 35-tich profesionálov, ktorí prostredníctvom ôsmich oddelení poskytujú kompletné poradenstvo v oblasti komerčných a rezidenčných nehnuteľností.

Miroslav bol spoluzakladateľom bratislavskej pobočky King Sturge kde od otvorenia pôsobil ako Country Manager. Po fúzii spoločností King Sturge a Jones Lang LaSalle v máji 2011 pokračoval na pozícii konateľa JLL na Slovensku. Zároveň je jedným z členov predstavenstva JLL pre strednú a východnú Európu.

Miroslav je absolventom odboru Finančný Manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Od roku 2011 je členom medzinárodnej profesionálnej organizácie RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).