Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Chicago, Londýn, Singapur, Bratislava

Jones Lang LaSalle skracuje svoj názov na “JLL” a predstavuje nové logo

Moderný názov vyhovujúci svetovým jazykom a digitálnym aplikáciám


Jedna z najväčších medzinárodných poradenských spoločností v oblasti nehnuteľností a manažmentu investícií , Jones Lang LaSalle, má nové meno a logo – odteraz bude známa ako JLL.

Kratší názov a nové logo sú:
- Výrazné a ľahko rozpoznateľné a v krajinách po celom svete
- Ľahko zapamätateľné a  vysloviteľné celosvetovými jazykmi 
- Vhodné pre digitálne aplikácie a mobilné kanály
 
Skrátenie názvu na JLL je výsledkom prirodzeného vývoja značky a predstavuje ďalšiu fázu v jej bohatej histórii. Potvrdzuje fakt, že spoločnosť je skutočnou globálnou značkou, ktorá pôsobí na mnohých svetových trhoch a poskytuje široké spektrum odborných služieb. Je taktiež spôsobom, akým sa značka vyrovnáva s rôznymi komunikačnými štýlmi, jazykmi v rôznych krajinách a predovšetkým s nárastom digitálnej a online komunikácie.

Charles Doyle, výkonný riaditeľ pre marketing a komunikáciu JLL, hovorí: „Aj keď naše meno a logo prechádzajú zmenou, naša základná firemná kultúra založená na spolupráci, etickom prístupe k podnikaniu a prinášaní skutočnej hodnoty našim klientom, zamestnancom a investorom zostáva rovnaká a nemenná. JLL sa ľahšie vyslovuje a pamätá, je vždy dobre viditeľné a reprezentatívne kdekoľvek na svete, kde poskytujeme služby našim klientom.“
 
„Na Slovensku poskytujeme kompletné poradenské služby v oblasti komerčných a rezidenčných nehnuteľností od roku 2006. Táto zmena odráža náš vývoj ako skutočne globálnej spoločnosti a fakt, že  mnohí naši klienti nás nazývajú skrátene JLL, robí tento prechod prirodzenou voľbou,“ hovorí Miroslav Barnáš, konateľ JLL na Slovensku.

Prechod na názov JLL a nové logo bude celosvetovo prebiehať počas nasledujúcich dvoch rokov. Právne meno firmy Jones Lang LaSalle a rovnako dcérskej spoločnosti, LaSalle Investment Management, ostávajú bezo zmeny.

O spoločnosti:
Spoločnosť JLL je jednou za najväčších medzinárodných poradenských spoločností v oblasti nehnuteľností a manažmentu investícií. Na Slovensku pôsobí od roku 2006. Je lídrom na trhu správy nehnuteľností. Spoločnosť má aktuálne vo svojom portfóliu správu multifunkčného komplexu Central, Shopping Palace Bratislava, Axa Daylight portfolio a ďalšie bratislavské komerčné nehnuteľnosti. JLL je exkluzívnym predajcom rezidenčnej časti najznámejšieho bratislavského komplexu – Eurovea a rovnako rezidenčného projektu Parkville.