Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Spoločnosť Jones Lang LaSalle získala ocenenie pre najlepšiu poradenskú spoločnosť v regióne CEE v súťaži Euromoney Real Estate Awards

Región strednej a východnej Európy


Spoločnosť Jones Lang LaSalle bola vyhlásená celkovým víťazom a zároveň najlepšou poradenskou spoločnosťou v oblasti sprostredkovania prenájmu v regióne strednej a východnej Európy. Deviaty ročník súťaže vyhlasovanej na základe výsledkov verejného prieskumu opätovne organizoval medzinárodný odborný časopis Euromoney zameraný na finančný sektor. V porovnaní s výsledkami v roku 2012 spoločnosť Jones Lang LaSalle posilnila svoju pozíciu na regionálnom trhu.

Prieskum bol uskutočnený medzi odborníkmi z radov developérov, investičných manažérov, finančných odborníkov zameraných na oblasť realitného trhu, zástupcov korporátnych nájomcov a poradenských firiem z viac než 70 krajín.

Richard Batten, člen predstavenstva EMEA regiónu Jones Lang LaSalle, hovorí: „Tento najnovší titul časopisu Euromoney je ocenením vysokej miery odbornosti našej spoločnosti, ktorá ide ruka v ruke s poznaním a porozumením trhu a rovnako potrieb a očakávaní našich klientov.“
Celosvetovo spoločnosť získala 57 najvyšších ocenení. Tridsaťšesť z nich putovalo do regiónu EMEA (západná Európa, severské a baltské krajiny, stredná a východná Európa, Blízky východ, severná Afrika), kde spoločnosť Jones Lang LaSalle zvíťazila vo všetkých kategóriách v oblasti sprostredkovania prenájmu (agency/letting categories).

O Euromoney Awards: Euromoney Magazín je vlajkovým titulom londýnskeho vydavateľstva zameraného na finančný sektor - Euromoney Institutional Investor PLC. Udeľovanie cien Euromoney Real Estate Survey, ktoré sa tento rok vyhlasovalo už po deviatykrát, je celosvetovo považované za jeden z ukazovateľov kvality v odbore realít. Tohtoročné oceňovanie bolo s počtom cez 2000 hlasujúcich najväčším v histórii Euromoney Real Estate Survey.