Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Business Center Tuhovská - projekt na Zlatých pieskoch ožíva


​Nová ekologická multifunkčná budova umiestnená na Zlatých pieskoch je oficiálne skolaudovaná a v rámci svojej prvej etapy ponúka viac ako 6,000 m2 prenajímateľnej kancelárskej a skladovej plochy v štandarde A. Projekt slovenského investora HTI Real, s.r.o. je výborným doplnením neustále sa rozvíjajúcej priemyselno-obchodnej lokality na Zlatých pieskoch.

Prvým nájomcom v BC Tuhovská bude  na ploche 1,900 m2 spoločnosť ABB, medzinárodný líder v oblasti energetických a automatizovaných technológií, ktorý tu spojí svoje kancelárske a obchodno-skladové priestory.
 
Celú transakciu vrátane projektového manažmentu pre nového nájomcu zastrešila poradenská spoločnosť Jones Lang LaSalle.

Igor Šnirc, konzultant oddelenia prenájmu priemyselných nehnuteľností Jones Lang LaSalle, hovorí: „Budova BC Tuhovská je výborným projektom pre spoločnosti, ktoré potrebujú prepojiť kancelárske, obchodné a skladové priestory s prístupom na hlavnú slovenskú diaľnicu D1 a zároveň chcú mať adresu v priemyselnej lokalite v rámci hlavného mesta. So zástupcami spoločnosti ABB sme intenzívne hľadali riešenie a vďaka profesionalite a flexibilite všetkých zúčastnených strán sme napokon našli optimálnu alternatívu -  BC Tuhovská.“