Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Novinky

Bratislava

Povýšenie v slovenskej pobočke Jones Lang LaSalle

Bratislavská pobočka Jones Lang LaSalle s radosťou oznamuje povýšenie Petra Nitschneidera na pozíciu National Director.


​Peter Nitschneider (33), vedúci oddelenia oceňovania nehnuteľností a prieskumu realitného trhu v Slovenskej republike, bol povýšený na pozíciu National Director. Toto povýšenie podčiarkuje výborné líderske schopnosti a dlhodobý prínos v obchode a činnosti spoločnosti.

Peter Nitschneider má viac ako desaťročné skúsenosti v oblasti oceňovania nehnuteľností, realitného poradenstva, realitných investícií a prieskumu trhu. Aktuálne má na starosti koordináci​u viacčlenného tímu a zodpovedá za oceňovanie všetkých typov (komerčných a rezidečných) nehnuteľností v rámci Slovenska. Spolupracuje s poprednými lokálnymi a zahraničnými investormi, developérskymi spoločnosťami, inštitucionálnymi fondmi, bankami a súkromnými vlastníkmi.

Peter Nitschneider je absolventom odboru - Finančný Manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Po ukončení štúdia pracoval 3 roky vo VÚB Banke na oddelení financovania nehnuteľností.

V roku 2006 spoluzakladal pobočku King Sturge na Slovensku kde neskôr pôsobil ako vedúci oddelnia investičného poradenstva a oceňovania nehnuteľností. Po fúzii King Sturge a Jones Lang LaSalle v máji 2011 bol menovaný vedúcim oddelenia oceňovania nehnuteľností a prieskumu realitného trhu na pozícii Associate Director. Od roku 2011 je členom medzinárodnej profesionálnej organizácie RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).