Skip Ribbon Commands

Kariéra

Property Management Accountant

Referencia
Tím
Property Management
Oddelenie
Typ pracovného pomeru
Poloha

​Bratislava

Kontakt
​Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: hr3@eu.jll.com

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Náplň práce, zodpovednosti
• Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
• Faktúry prijaté - vedenie evidencie prijatých faktúr, ich zaúčtovanie do programu
• Príprava platobných príkazov
• Monitorovanie pohladávok - sledovanie platobnej disciplíny       nájomcov, urgovanie oneskorených úhrad
• Upomienky - rozposielanie upomienok nájomcom, v súlade so   štandardnými firemnými postupmi
• Príprava korešpodencie pre nájomcov
• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi

Zamestnanecké výhody, benefity:
• Nadštandardné ohodnotenie
• Profesionálny rast
• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti pre zaujimavých klientov
• Výborný pracovný kolektív
• Dovolenka nad rámec zákona
• Zdravotná starostlivosť
• Ďalšie benefity ​

Zamestnanecké výhody
Požiadavky, osobnostné predpoklady
​Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Znalosť trhu komerčných nehnuteľností výhodou
• Kvalifikácia v oblasti správy a údržby nehnuteľností a technických   služieb
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti