Skip Ribbon Commands

Kariéra

Property Management Accountant

Referencia
Tím
Property Management / Správa nehnuteľností
Oddelenie
Typ pracovného pomeru
Poloha

​Astoria Palace, Hodžovo námestie 1/A, Bratislava​

Kontakt

​Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: hr3@eu.jll.com

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Náplň práce, zodpovednosti
  • Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov

  • Faktúry prijaté - vedenie evidencie prijatých faktúr, ich zaúčtovanie do programu

  • Príprava platobných príkazov

  • Monitorovanie pohladávok - sledovanie platobnej disciplíny nájomcov, urgovanie oneskorených úhrad

  • Upomienky - rozposielanie upomienok nájomcom, v súlade so štandardnými firemnými postupmi

  • Príprava korešpodencie pre nájomcov

  • Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi

​Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Nadštandardné ohodnotenie

  • Profesionálny rast

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti pre zaujimavých klientov

  • Výborný pracovný kolektív

  • Dovolenka nad rámec zákona

  • Zdravotná starostlivosť

  • Ďalšie benefity ​

Zamestnanecké výhody
Požiadavky, osobnostné predpoklady

Vzdelanie:

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

  • vysokoškolské III. stupňa

​Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz: B

​Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Znalosť trhu komerčných nehnuteľností výhodou

  • Kvalifikácia v oblasti správy a údržby nehnuteľností a technických   služieb

  • Proaktívny prístup k riešeniu problémov

  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti