Skip Ribbon Commands

Kariéra

Odhadca hodnoty nehnuteľností

Referencia
Tím
Oceňovanie nehnuteľností
Oddelenie
Typ pracovného pomeru
Plný úväzok
Poloha

Bratislava​

Kontakt
Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: hr3@eu.jll.com

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1000 EUR, konečná výška mzdy sa môže meniť v závislosti od praxe a odborných skúseností uchádzača.

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Náplň práce, zodpovednosti
• Oceňovanie nehnuteľností (na základe štandardov medzinárodnej    komory RICS) – príprava kalkulácií
• Vykonávanie inšpekcií komerčných i rezidenčných nehnuteľností      na Slovensku
• Príprava oceňovacích správ
• Komunikácia s klientami
• Získavanie údajov o trhu s nehnuteľnosťami na dennej báze z          rôznych zdrojov a ich následná analýza
• Analýza podkladov v Exceli
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami

Zamestnanecké výhody
• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho      myslenia
• Profesionálny rast
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív
• Dovolenka nad rámec zákona
• Zdravotná starostlivosť
• Teambuildingové aktivity

Požiadavky, osobnostné predpoklady
Pozícii vyhovujú uchádzači s vysokoškolským vzdelaním
I. a II. stupňa,
  • v odbore: Ekonomika, Technika alebo Nehnuteľnosti
  • s anglickým jazykom na úrovni B2 - stredne pokročilý
  • s vodičským preukazom typu A, B
Pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Schopnosti:
• Písanie správ v AJ a SJ
• Práca s Excel resp. s inými databázovými programami
• Prezentačné schopnosti

Vlastnosti:
• Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• Tímový hráč
• Vedieť sa venovať detailom
• Kreatívne myslenie
• Ochota vzdelávať sa a profesne rásť
• Analytické zručnosti
• Proaktívny prístup