Skip Ribbon Commands

Kariéra

Junior Analytik

Referencia
Tím
Prieskum trhu
Oddelenie
Typ pracovného pomeru
Poloha

​Astoria Palace, Hodžovo námestie 1/A, Bratislava

Kontakt

​​Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: hr3@eu.jll.com

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Náplň práce, zodpovednosti
  • Podpora tímu oceňovania (katastrálne informácie, mapové podklady, získavanie informacií z ORSR a iných zdrojov)

  • Parciálna príprava reportov

  • Získavanie údajov o trhu s nehnuteľnosťami na dennej báze z rôznych zdrojov a ich následná analýza

  • Inovatívna príprava prezentácii o trhu a podpora iným oddeleniam spoločnosti

  • Príprava pravidelných správ o trhu

  • Práca s databázami spoločnosti (aktualizácia, kontrola, dopĺňanie)

  • Podpora a participácia pri príprave rôznych research správ

  • Administratíva

  • Spolupráca pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí

Zamestnanecké výhody
  • ​Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia

  • Profesionálny rast

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti pre zaujímavých klientov

  • Výborný pracovný kolektív

  • Ďalšie benefity - upresnené na pracovnom pohovore

Požiadavky, osobnostné predpoklady

​Vzdelanie:

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Písanie správ a reportov v AJ a SJ

  • Excel a iné databázové programy

  • Prezentačné schopnosti

  • Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

  • Tímový hráč

  • Zmysel pre detail

  • Kreatívne myslenie

  • Ambícia osobnostne a profesne rásť