Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kariéra v JLL

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Naštartujte​ Vašu kariéru v JLL.

​​Ka​riéra v JLL Vám ponúka zázemie jednej z najväčších medzinárodných poradenských spoločností zaoberajúcich sa komerčnými nehnuteľnosťami a investíciami do realít na celom svete. ​Globálne aj lokálne spolupracujeme s najrôznejšími spoločnosťami a inštitúciami, ktorým pomáhame nájsť skutočnú hodnotu v nehnuteľnostiach, ktoré stavajú, kupujú, vlastia, používajú alebo predávajú. 

Práca, ktorú našich vyše 77 000 zamestnancov odvádza, nápady, s ktorými prichádza a stratégie, ktoré vytvára, májú zásadný a dlhodobý vplyv ako na našich klientov, tak aj na miesta, v ktorých pôsobíme.


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Aktuálne hľadáme

​Hľadáme tímových hráčov, ktorí dokážu rýchlo a kreatívne riešiť problémové situácie, myslia strategicky, majú dobré komunikačné schopnosti a sú nadšení pre svoju prácu.​

Ako neustále rastúca globálna spoločnosť Vám ponúkame príležitosť rásť s nami. Pridajte sa k slovenskému JLL tímu mladých real estate profesionálov.Program pre absolventov

Naštartujte svoju kariéru na slovenskom trhu komerčných a rezidenčných nehnuteľností a prihláste sa do JLL absolventského programu už dnes.

PR HR_SurveyorAnalyst post_1 svk.png