Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kariéra

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Naštartujte​ Vašu kariéru v JLL.

PM3 PR HR.PNG

​​Kariéra v JLL Vám ponúka zázemie jednej z najväčších medzinárodných poradenských spoločností zaoberajúcich sa komerčnými nehnuteľnosťami a investíciami do realít na celom svete. ​Globálne aj lokálne spolupracujeme s najrôznejšími spoločnosťami a inštitúciami, ktorým pomáhame nájsť skutočnú hodnotu v nehnuteľnostiach, ktoré stavajú, kupujú, vlastia, používajú alebo predávajú. Práca, ktorú našich vyše 77 000 zamestnancov odvádza, nápady, s ktorými prichádza a stratégie, ktoré vytvára, májú zásadný a dlhodobý vplyv ako na našich klientov, tak aj na miesta, v ktorých pôsobíme.

​Budúci úspech spoločnosti​​ závisí od našej schopnosti ponúknuť našim zamestnancom príležitosti k osobnému i profesionálnemu rastu. Investujeme do tréningových programov a rozvoja našich zamestnancov, aby sa z nich stali uznávaní profesionáli a poradcovia našich klientov. 

Ako neustále rastúca globálna spoločnosť Vám ponúkame príležitosť rásť s nami. Naštartujte Vašu kariéru so slovenským tímom mladých real estate profesionálov.